top of page

Individuálny kurz angličtiny
Ak ti nevyhovujú skupinové kurzy, ale preferuješ hovoriť s učiteľom, či lektorom osamote,  potom je tento individuálny kurz angličtiny pre  teba ako stvorený. Zameraný je hlavne na konverzáciu a gramatiku,  pri ktorej si môžeš zdvihnúť sebavedomie v používaní a zlepšovaní svojej angličtiny. Kurz je určený pre všetkých,  nezáleží, či si začiatočník alebo pokročilý. Jedna individuálna hodina trvá 60 minút.

Skupinové kurzy angličtiny
Chceli by ste sa naučiť nový jazyk, ale bojíte sa výziev. Nič to, len sa treba do toho pustiť a my vám pomôžeme prekonať tento pocit prirodzenou a zábavnou metódou. English school - Prirodzená metóda vám ponúka skupinové kurzy vedené lektorom z Anglicka. Maximálny počet študentov v jednej skupine je 6 a sú k dispozícii v triede v Dunajskej Strede.

Kurz obchodnej angličtiny
Je to veľmi praktický a zaujímavý kurz pre tích, ktorí si chcú zlepšiť svoje vedomosti v oblasti obchodu a podnikania. Zaujímajú ťa termíny ako marketing, obchodné vzťahy, bankovníctvo alebo pracuješ v tejto oblasti? Máš príležitosť zlepšiť sa vo svojej práci a ešte sa naučiť aj veľa nového pomocou tohto kurzu pre pokročilých.

      Zoznam použitej literatúry:

Cambridge Four Corners

Four Corners je kniha s integrovaným kurzom štyroch zručností - rozprávanie, čítanie, písanie a gramatika pre dospelých a mládež, ktorí chcú používať angličtinu na efektívnu komunikáciu v každodennom živote. Ľahko a príjemne sa z nej učí. Kombinuje overenú komunikačnú metodológiu s praktickým prístupom, založeným na výsledkoch. Táto kniha obsahuje zrozumiteľnú  prezentáciu slovnej zásoby, dôkladnú gramatiku a každodennú lekciu funkčného jazyka, spolu so systematickou praxou všetkých štyroch zručností. Kniha kladie osobitný dôraz na to, aby sa študenti stali v jazyku sebavedomejšími. Konverzačné aktivity na konci každej hodiny sú spojené s jasne merateľnými výsledkami a umožňujú študentom vidieť ich výsledky a pokrok.

Kurz Angličtiny - Dunajská Streda

Business one : one

Je to kniha napísaná špeciálne pre individuálne i skupinové vyučovanie business (obchodnej) angličtiny. Vďaka nej si môžu študenti rýchlo a ľahko identifikovať svoje potreby a lektor si tak môže zostaviť prispôsobené učebné osnovy, ktoré pokryjú presne to, čo ich študent chce.
Kniha zahŕňa MultiROM, banky na čítanie a počúvanie MultiROM, zahŕňa interaktívne testy a gramatiku, hry, plánovač hodín, plánovač e-mailov.

Kurz Angličtiny - Dunajská Streda

Články z novín

Články z anglických novín vám ukážu dôležitú každodennú slovnú zásobu a pomôžu vám zvládnuť štruktúru anglických viet. Keď viete, čo sa deje v ich svete, budete môcť lepšie hovoriť ich jazykom.

Články v angličtine sú písané zreteľne a priamo, čo ich robí ideálnymi pre učenie sa novej slovnej zásobyPodobne sa hovorí i v televíznych správach - jasným a štandardným prízvukom z regiónu (napríklad z USA, Veľkej Británie atď.). Pomôže to zlepšiť vaše schopnosti počúvania.

Jazykový Kurz Angličtiny - Dunajská Streda
bottom of page